Golden Fever Vegasis. Kuidas hoki hirmutas patu linna

Rumeenia emigrantide poeg Daniel Negreanu püüdis oma kodumaal Torontos mängida hoki. Ta komistas duellidesse ja viskas end eesmärgile, kuid ta ei uisutanud.

Sellepärast läks ambitsioonikas ja jõukas noormees pokkerisse. Ta on teeninud rohkem kui 36 miljonit dollarit turniirivõistlustel, enamikus kõigist ajaloos osalejatest.

Paar sajandit on hiljuti veetnud ühe jersey Las Vegase kuldse rüütliga, kus ta on oma elukutse põhjal loogiliselt põhjendatud. >

Ta sai NHL rookie pühendunud fänniks ja tema entusiasm kasvas kogu hooaja vältel pidevalt.Alla alahinnatud meeskond teiste klubide poolt võitis võidu, ootamatult sisenes mängule ja pühapäeval lõi ta Stanley Cupi finaali.

Ta külastab T-Mobile Arena mängusid nii palju kui tema ametialased kohustused seda lubavad. Sarnaselt soovimatute pesapalli mängijatega Bryce Harper, räppar Lil Jona või tennisepaar Andre Agassi – Stefanie Grafová.

Kohalik patrioot Agassi kirjutas kuus viimast seitset tweetti kuldse rüütli kohta.Ta avaldas video, mis imetleb väravavahi Marco Andre Fleury ja püüab skoorida lendavat tennise laskjat. Üks Põhja-Ameerika spordiajalugu lummavamaid lugusid on põhjustanud kuldse palaviku Mojave kõrbes, riigis, kus hoki on ilmselt nagu kaelkirjak Kuldsed rüütlid on muutunud tähelepanuväärse atraktsiooniks linna, mis on tuntud heledate kasiinode ja hotelli silueti poolest. Pärast Los Angeles ja San Jose, Winnipeg kõrvaldati eelmisel nädalavahetusel ja esmaspäeval sisenes särava hõbe tassiga. Nende konkurendid määrasid kindlaks Ida-konverentsi seitsmenda lõppmängu, kus Washington võitis Tampa.

Stanley Cupi kodumaiste piletite hind internetis lendas kosmilistesse kõrgustesse.Piletid StubHubis müüdi teisipäeval keskmiselt 1,167 dollarit (ligi 26 000 dollarit), kõige kallimad olid saadaval $ 10,260 (umbes $ 226,000).

tal ei olnud ühte mängijat, juhataja George McPhee ja tema adjutandid tõusid peamiselt eelnõus, kus teised kolmkümmend klubi kaitsesid oma eeskirju vastavalt oma reeglitele. McPhee valis kurikuulsa kauba. Sellepärast on tema võitlejad hakanud helistama Golden Misfits’ile ja klubi pakub selle sildi ja hirmutava koljupildiga t-särgid.Mõned ülemere kihlvedude tegijad avaldasid eelmisel aastal oma lootust Stanley Cupi võitmisel 200: 1 juures.

Aga tänu McPhee salakavalatele vahetustele oli neil hea jooks. Meister treener Gerard Gallant, kes avas Florida Panthersi oma elu esimesel poolel (pärast seda, kui ta oli Carolina-s lüüa, kutsus end taksoga ja sõitis lennujaama). hooaja algus pärast barbaarset mõrva Mandalay lahes Strip Stripi lähedal.

Vegas Strong ja Vegas Born on levinud rüütlitesse. Linn omandas selle kiiresti. Laste arv jäähoki akadeemias tõusis seitse kuud sajast tuhandeni.18 000 pealtvaatajate peamise areeni rahvahulk tõusis 103,9% -ni.

“Samuti on see treeningisaalis väga levinud. Inimesed ronivad mantineli ümber ja platvormil, “ütles ründaja Tomáš Hyka, üks kaasmaalasi, kes vääris lummava lugu Tšehhi jalajälge. Ta veetis suurema osa ajast talus. Maailma meistrivõistlustel langesid nad rahvusmeeskonda.

Gallant andis teisele edule veidi suurema rolli, Tomas Nosk. Negreanu pokkerimagist kannab uhkelt tema jersey number 92. Ta liialdab, et tal on üks tema vähestest isenditest.Ja see, et neljanda liiga aus kepp esindab meeskonna olemust.

Nevada osariigi jäähoki ime skaudid on ka skaudid Wenceslas Nedomansky, endine suur kahur ja Vojtěch Kučera, kelle vend Frantisekil on Nagano kuld. P>

Oma panusega pani Las Vegas üle logo rüütli kiivriga, mis vastavalt AP reporteri andmetele näete valvurite riietuses kaubamajades või kinokülastajatel, tuxedos ja aknates.

baaridesse, kus NHL-id on hiljuti tundmatud NHL-mängud. Ta petab hiiglaslikel ekraanidel.Igaüks teab juba shooter William Karlsson Jonathan Marchessault, me kõik armastame heasüdamlik toetajad Fakir Fleury ja kiitust salakaval Gallant.

“Fleury saagi ja uskumatult veel käepide. Päeva viimases mängus me tabas võibolla viie baarid, “ütles ta Tomas Hertl äravisatud San Jose.

Võib-olla taevas soovivad triumf Vegas.