Hertla ootab LA vastu raskeid seeriaid. Ja kuidas Dallas ilmub rünnakutes?

Lugege, mida iDNES.cz toimetajad annavad üksikutele meeskondadele järk-järgult võimalusi.

Dallas Stars (109 punkti) – Minnesota Wild (87 punkti)

Esmapilgul pole midagi lahendada. Tavalise hooaja tähed võitsid 12 võitu ja 22 punkti rohkem kui Wild. Minnesota kõige tootlikum mängija oli kapten Koivu (56 punkti). Selle numbri peksid neli Dallase sõitjat: Benn (89), Seguin (73), Spezza (63) ja Klingberg (58).

Loodus on jõudnud rünnakutesse (nad on kaotanud viis mängu järjest) ja ainult Colorado impotentsus on neid päästnud. Mitte ükski võistkonnavõistluste meeskond ei ole tänavu saanud palju vähem punkte kui Minnesota.Lisaks võib Dallas teha vastase vastu; võitis 4-st 5-st vastastest mängudest, isegi kolm neist ületunnitöö eest.

Kuid Wildi ei tohi alahinnata. Eelmisel aastal ja eelmisel aastal esimeses voorus Louis ja Colorado. Võistlustel on kasu suurepärasest atmosfäärist Exeli energiakeskuses, samuti on tal Suteri kindel kaitse ning võimeline väravavaht Dubnyka.

Väravavahi eesmärk on peita Dallase nõrkus. Soomlased Niemi ja Lehtonen ei suutnud imekombel järele jõuda, Stars oli hooajal liiga palju eesmärke. Lisaks ei ole selge, milline neist on number üks, mis võiks võita rünnakuid. Kui üks soomlastest ei jõua järele, võib Minnesota oma vastast häirida. Siiski, Dallas on ilmne lemmik.

Pardid on kaliibriga.Veel detsembris uppusid nad läänekonverentsi allosas ja aprilli alguses ilmusid äkki Vaikse ookeani divisjoni juhile. Pärast jõulupüha võitsid nad 49-st 39-st.

Muu statistika on ka kohutav. Hoolimata sügishooajast sai Anaheim kõige madalamad eesmärgid (192) kogu NHList ja lahkus isegi Washingtonist (193). Andersenil ja Gibsonil on mõlemad kindlad kaitsemehhanismid. Lisaks oli partidel parim võimu mäng ja nõrgenemine. Predatorsel on see raske. Teisest küljest on Nashville must hobune, kes ei ole tõesti kedagi. Ta kolis eraldatuses; kuid mänguväljakud ei läinud hästi, kuid mängud olid sujuvalt. See on tasakaalustatud meeskond: väravas on hiiglane hiiglane Rinne, kaitses Weberit ja Josi, rünnakus Johansen, Forsberg, Neal.Kui Rinne väldib seisakuid, on Nashvilleil võimalus sind üllatada. Ja mis oli nende tasu? Chicago Blackhawks, parim NHL meeskond viimase kümne aasta jooksul. Ja just esimeses voorus. St. Louis on väga julm, eriti sel aastal, kui Blues peab lihtsalt õnnestuma. Viimased neli aastat läksid baasil paistma, kuid siis ei suutnud nad alati mängida. Kaks aastat tagasi eemaldati Chicago Chicago poolt.

Blackhawks ei pea kellelegi midagi tõendama. Nad on viimase kuue aasta jooksul võitnud kolm Stanley Cupsi ja selle hooaja suured ambitsioonid. Rida on Kane, Anisimov, Panarin. Teisest küljest muretsesid Toews ja Hossa, äratades neid Ladda saabumiseni.