Libereci jäähoki mängijad võivad tugevdada streikijat Filippi, Vantuch jättis

“Thomas on väga hea ründaja, lisaks mängijad toonud Liberec. Sel hooajal nad kohtusid ebameeldiv meditsiinilise tagasi probleemid, et oli pikk eemaldatakse mängu. Me aitas tal oleks võimalik treenida koos meeskonnaga ja saada algkuju, “ütles Spordi direktor ja treener Phil Pesan klubi kodulehel.

Filippi mängitakse Metallurg hooajal 25 mängu ja racked 17 Canadian punkti. Detsembri keskel Tšehhi esindaja KHL oli lõppenud, ta pidi minema operatsioonile ja jäta ülejäänud hooaja.Tema tervis aga järk-järgult hakkas paranema.

“Kui positiivne areng võib olla hooaja lõpus tiimiga, et aidata läbi mängu, kuid kõik sõltub tema tervis,” ütles Pesan.

sündinud Rychnov nad Kněžnou Liberec läks Magnitogorsk 2015. aastal ja välismaal, ta kavatseb jätkata. “Pärast hooaja lõppu taas otsima välismaa kaasamine,” lisas ta Pesan aadressile World Cup 2016, mis koos Metallurg samal aastal võitis Gagarin Cup.

VANTUCH võõrustajaks Chomutov

Teine ründaja Lukas VANTUCH läheb Liberec kuni Chomutov. Kolmkümmend aastat õpilane Jihlava võõrustab piraatide meeskond kuni hooaja lõpuni.Vastupidi vastupidises suunas tagastab edasi Adam Long, valge Tigers laenatud Chomutov novembri lõpus.

Long kakskümmend kolm reedel parim Liberec pardal lihtsalt vastu oma praeguse meeskonna semud, sest White Tigers külastab 47. vooru heitlus Chomutovile. Vantuch jääb vahele tervislikel põhjustel, mille tõttu tal polnud Mladá Boleslavil pühapäev.

Vantuch mängis käesoleval hooajal 29 võistlust ja sai kahe punkti kaheks abiks. Kolmes mängus mängis ta ka Benátky nad Jizerou esimeses liigas ning tabas eesmärgi ja kaks võitu. Esimesel mängija mängis extraleague Sparta Hradec Králové Litvinov kokku 399 mängud ja kogutud 76 punkti (36 + 40).

“See on suur ja tugev.Usun, et saame aidata, “ütles spordi manager ja peadirigent Chomutov treener Vladimir Ruzicka vanemad umbes 196 sentimeetrit mõõta ja 104 kg kaaluvate VANTUCH kes on oma krediidi ja neli kaotust Tšehhi koondise.

Long sel aastal ta sisenes Liberecisse ainult neljas võistluses ja ta töötas peamiselt Veneetsias nad Jizerou talus. Tänu hosting Chomutovi kuid parandas oma bilansis Extraliga aastal viis punkti taga kaks väravat ja kolm söötu 25 vastet.

“Adam Me esitas väga hea jõudluse, kuigi alguses oli alahinnatud, sest meist ta tuli Venetsist ja ei mänginud seda sel aastal. Me tahame Adami majutust laiendada, kuid Liberec võttis selle tagasi.Nad pakkusid meile veel ühe mängija, mille oleme võistlusega nõustunud, “lisas Ruzicka.