Me ei lõpeta olümpiamänge, see kõlab Koreast. Nüüd seisavad nad silmitsi ajalooliste lõhkudega

Kui Derek Ryan tabas teist nõrkust, võitis Ameerika ründaja Derek Ryan USA seisukohalt 5: 1, Paeki volikirjad olid juba neljas eesmärk oma võimuürituses – kõigi Taani hokimängijate kõige suveräänsem võistleja.

Isegi selline olukord kirjeldab täpselt korealaste mured turniiril.

Kohutav skoor 3:42, kaks kahekohalist reidid välismaistest valimistest (1:13 USAga, 0:10 Kanadaga) rõhutavad vihkamist.

“Tere tulemast NHL-i tähte,” ründas pärast mängu võistluses Koreast esindav Michael Swift.

“Võimsus on eesmärgi saavutamiseks. Nad ei pakkunud oma vastastele teist võimalust. See ei saa meiega juhtuda.See on piinlik, “ütles kolmkümmend ühe-aastane ründaja, üks kuuest naturaliseeritud Korea karikaturistist.

Jäähoki maailm on teel, viimastel aastatel fännid kuulevad igast küljest. Selle aasta meistrivõistlustel see nii ei ole. NHL naljad muudavad jääl erinevust. Maailma parim liigas igal aastal üha rohkem teisi võistlusi.

Austria puudub turniiril, Valgevene ei tööta hästi, meeskonnakonfliktid on liiga tuttavad, Norra on mures.Korealased tegevus, aga on ajalooline kollaps. Home

“Järgmine kord, kas me mängime ilma väravavaht, ja võibolla on see tasakaalustatud,” teased American fännid pärast mängu oma vastast.

Kuigi Paek kodu enne olümpiamänge, lootes, et see on alles algus hoki sünnimaale riigi, on juba selge, et ebatavaline sport Korea poolsaarel oli eelmise tipp Pyeongchang. Unistuse, mida toetavad asjakohased rahalised süstid. Et säilitada jagunemine ja see ei ole piisav.

“Kui ma nägin Pyeongchang staadionil eufooria, kuigi Tšehhi Vabariik väljakujunenud kodus 1: 1 ja seejärel olid lähedal tunne, et see oli üks parimaid keskkonnas, mida ma kogenud rahvusvahelise sündmusega.Korea jaoks on see nii, nagu oleksid nad turniiri võitnud, “meenutas TSNi jaama reporter Ray Ferraro, kes kommenteeris ka reedeti mängu USAga. täna ei kuulu, ”ütleb endine suur ründaja.

Taanis toimunud meistrivõistlused kinnitavad tema sõnu julmalt.