Mõnikord on see jerk, ütleb Vase Kasahstanis osalemise kohta

Pärast hooaja lõppu teda aga Liberecký klubi möödunud aasta ja pool pikka laenu Pilsen ole kasutanud ja siis 26-aastane jalgpalli tormilind VÚCHEM algas suvel eksootiliste kaasamine Kasahstani, kus ta mängib Toboli Astana ja on lõpetanud esimese kuue kuu jooksul.

Kuna ta oli üksi kauges Nõukogude Liidu riiki, oli nende algus psühholoogiliselt keeruline. “Esimesed kuud olid tõesti keerulised, mul pole keegi minuga, mitte tšehhi või slovaki. Olid õhtuti, kui ma tegin filme nagu Jachyme, visake masinasse, et natuke naerma. Peaksin seda peas asetama, et olin seal jalgpalli jaoks ja pidin seda hammustama.Kuue kuu jooksul olen harjunud, “ütles VÚCHEM et on hooaja lõpuni ja jätta need riigis.

koolitus, söömine, magamine, ja aidata sekuriťáků

Kasahstan? Kostanaj? Ta ei teadnud, mis ta oli. “Ma ei ignoreerinud midagi. Linnas on umbes 200 tuhat elanikku, keskus, kaks kaubanduskeskust ja miski. Kõik ümber on rekonstrueeritud, määrdunud. See pole nagu Astana. Kui meil oli aega, lendasime sinna, see on tund ja veerand. Seal läheb täiesti teine ​​inimene, kuid meie linn on peaaegu treenimine, on sööki ja magama minna. Päev on väga pikk, “ütles VÚCHEM.

Samuti peab ta harjuda täiesti erinevat mentaliteeti. “Vanemad on sõbralikud, kuid noorem põlvkond umbes 25-30 aastat on kadedus.Ma ei tea, mis Kazasi lepingud on, aga me teistes riikides on suured ja inimesed kadestavad meid. Kui me läheme pärast õnnemängu õhtusööma hakkamist, on see mõnikord üsna jerk. Mitu korda oli see süsta ja kui see ei oleks väärtpiirikute jaoks, kes meid valvasid, oleks see vale. Vaesus on, kohalikud inimesed vajavad raha inimestele, nad vajavad haiglat ja nii edasi. Nad üritavad väga palju, “kirjutas ta, kirjeldades Voodoo karmaid tingimusi, kes veel elavad. “See on hotell, mis on mõeldud jalgpalluritele. Hommikusöök koos, lõuna, õhtusöök, tund ja pool enne koolitust kohtume. Ma hoidsin seal suurema osa.Meil sooja toitu, ma ei pea muretsema toitu. ”

Suits lennukis

Palju kannatanud ajal aastatel vananenud propeller masin. “Oleme kõigil mängudel. Ma tõesti vihkan lendamist ja kuna see on väike lennuk, tekitavad need kõik turbulentsid. Mitu korda lennates hakkab midagi suitsetama ja ma küsin, milline asi on, midagi langeb välja? Nad on normaalsed. Minu jaoks on see šokk, kuid midagi ei tohi teha ega lugeda. Nii et ma olen alati otsinud kuidas nägu, “ütles ta VÚCHEM.

Alguses osalemist Kostanai ja tuli võidelda erineva stiili jalgpalli. “Lisaks Astanyle ja Kajrat Almatõle on liiga palju sõltuvuses agressioonist. Mul oli kolm korda ettevalmistusjärgus koolitusel, et mul oli kolmekordne pahkluu, mis läks mu peasse.Ma pidin juhatusega rääkima. Ma ütlesin neile, et mul on vaja võidelda, nii et miks ma pean murda jalad koolitus? “Küsis VÚCHEM, kes varem mängis kasahhi liiga 12 mängu.

goalscoring on omandanud ühe mängu meeskonna vastu Okžetpes, kellele ta andis sirge hattrikirja. “Mul oli see kallis,” naeris ta. “Oleme ehitanud uue loodusliku rohu staadioni. Enne oli meil kaks korda päevas kunstnike, nüüd lõpuks mängitakse loodusliku muru, nii super. ”

Jalgpall mängijad nagu Danny

Tobol lõpetas tassi viiendiku. “Mäng lõppes ja me jooksisime lõpuni ja ootasime teise mängu. See jooksis seaded 20 sekundit enne lõppu ja lase väravavahi lõpule CUDL, dodged käed. Pavlodar võitis 1: 0 ja kaotasime karikad.Oleme pettunud, “ütles Egon Voch, kelle sõnul ei ole liiga hea kvaliteet. “Igas klubis on kaks jalgpallurit, kes on Danni tasemel Slavias. Kolm parimat võistkonda mängivad ka tipptasemel Tšehhi Vabariigis. Sellepärast ma ei olnud üllatunud, et Astana kõrvaldas Slavia. Üks tunneb nende tugevust ja mängib nende vastu, nii et ma ei saanud aru Astana kursusest.

Üleminek Pilsenist Kostanajasse ei ole kahetsusväärne. Ja kuna ta oli võimeline tagastama kõik Tšehhi Vabariigis saadud võlad vale sõprade tõttu. “Olen mänginud liiga kuus aastat Tšehhi Vabariigis ja ma tahtsin muudatust. Samuti otsustasin seda teha, kuna ma olen siin teinud, et oma elu natuke korraldada.Kuna lepingu allkirjastamist, kõik on lahendatud, ma lähen musta, “ütles VÚCHEM mis on Toboli lepingu veel aastaks. “Mul oli ka teisi pakkumisi, Pavlodar tahtsin, ja siis mõned Aserbaidžaan, Bakuu, midagi Usbekistan, kuid ma otsustasin sinna jääda. Vaatame, kuidas see läheb. Tahaksin proovida saada tulemuslikkuse Astana või Kajratu Almatõ, “kavatseb endine liiga jalgpallur Teplice Pilsen ja Liberec.

Nüüd on hooaja mänginud Kasahstanis kevadel – sügisel, vaba aja veetmise ja 7. Jaanuar läheb üheks kolmeks talviseks koosolekuks.