Näituse jaoks on Praha piletile rohkem pileteid

Piletid saab osta Ticketportal’i müügivõrgustikus.

“Praha Playoffide fännid on tõesti suured ja piletid selle galashow maailma pargile müüvad väga kiiresti. Praeguste Praha lionide osalemise tõenäosus detsembris toimuvates mängufilmides on nüüd väga kõrge, sest see on praegu kolmanda koha maailma meistriliigas, ”ütles korralduskomitee esimees Jan Andrlík.

” Mõned O2 areenid on väga kiiresti müüdud ja huvi piletite vastu on endiselt suur. Tšehhi Ratsasõidu korraldaja otsustas suurendada müüdavate piletite arvu ja avaldati esimesel ja neljandal korrusel täiendavad piletid. “Andrlík lisas.

Praegu on piletid 116 ja 119 in 1 .O2 areenid ja nelja korruse piletid 4. korrusel (405, 410, 418, 423).

Igapäevase Praha Playoffi piletite hinnad 1. kategoorias, O2 areeni 1. korrusele ulatuvad 1290 CZK 1990 CZK. Päevapileteid 4. korrusele saab osta 490 CZK-lt 990 CZK-le.

Praha Playoffs 2018 on täiesti uus vorm võistlustest maineka maailmameistrivõistlustel. Praha O2 areenil toimub 13. – 16. Mai eliitratturite ja hobuste osalemine.Detsembris ja igal võistluspäeval pakutakse selle võistluse üks spordi tippkohtumisi, mille rekordiline toetus on ligi 12 miljonit eurot. Tšehhi lionsmeeskond on tänavu Global Champions’il väga edukalt esinenud – pärast kolme võistlust on tal kolmanda koha võit, Miami Beachil triumfiga. kes soovivad nautida maailma pargi ainulaadset galashowi algusest lõpuni, on eelistatud piletipaketid ette valmistatud kõigi viie programmiploki jaoks 2090 CZK-lt 6990 CZK-le. “Sellisel juhul saab ostja paketi viiest eraldi piletist.Nad on kaasaskantavad, nii et ostja saab nautida kogu neljapäevast programmi ise või saab pileteid peres või sõprades jagada, ”ütles Andrlík.

Praha O2 areenil asuv sukeldumiskalender pakub midagi, mida tasub näha iga päev. “Tšehhi fännid ei soovi kindlasti neljapäevaprogrammi vahele jätta, sest neil on võimalus näha Praha Lionide kodumeeskonda Super League’i veerandfinaalides või Global Champions League’i võistluse alguses,” ütleb Jan Andrlík.

Laupäev on ainus päev, mis jaguneb kaheks eraldi plokiks.Hommikul on see atraktiivne eriti lastega peredele ja neile, kes soovivad madalamaid võistlusklasse rohkem tšehhi rattureid rõõmustada.

“Hommikukonkurss sulgeb mitmekesise näituse programmi. Kuni 140 cm pikkustel lastel on sellest 50% allahindlus, ”ütles Andrlík. Pärastlõunal on see üks suurimaid Super Grand Prix’i magneteid, mida kvalifitseerivad 16 parimat jooksjat eelmiste Longines Global Champions Touri võistlustel.

Pühapäeval tähistatakse Super Cupi võistluse finaali, mis on kogu pikendatud nädalavahetusel Prahas.Parimaid parimaid võistlejaid, kes koosnevad maailma parimatest ratturitest, võistlevad seal.

Lisainformatsiooni Praha võistluse kohta leiate aadressilt www.pragueplayoffs.com