Paveleci tähistas võitu puhta kontoga, Sobotka sai vaid ühe eesmärgi. Louis

Asendaja selge meeskonna juht Henrik Lundqvist kolmapäeval tõusis tema üheksas mängu hooaja üldiselt ainult kuues alates avamisest minutit ja veatu tulemuste andis aluse jalgpalli tulemus 1: 0 pärast penaltiseeria koju Rangers .

jooksul 65 minutit mängu Andrew Pavelec (30 ravi) Washington Philippe Grubauer (37 ravi) mängu kuningriiki. Tšehhi esindaja ei tulnud välja 23 miist ​​teisele parimale võistlejale Alex Ovečkinile seekord. Vene ründaja oli noormees James Crow (16:46, +/- 0, 4 lasku), nelja-võtete ajal katseid.

Teine võimalus on mitte kasutada isegi otsustav karistus shootout. Selles Pavelec, kes kaitses oma esimese nurga Rangersi eest ja üldiselt 18. koht.karjääri NHLis, tõstis ta ka Oveckina T.J. Oshieho. Kodus vastuolus õnnestub nii esimese kahe kohtutäiturid, Mats Zuccarello ja Mika Zibanejad.

“Me mängisime hästi riigikaitse, eriti kolmanda perioodi. Me alustasime mängu ja mängisime mängu. Vahetult oli see hetk üles ja alla. Washington on eriti ohtlik, kui annate talle võimu. Me lõpuks, kuid suutis ja saame olla tulemusega rahul, “kommenteeris sobib Pavelec, kes välismaal ajakirjanike valitud esimese tärni ees Grubauer ja Zuccarello.

nad kuuenda lüüasaamist viimase kaheksa mänge ei takista pleegib hokimängija St . Louis (48 punkti).Viimase vastasseis teise juhtiva meeskonna Läänekonverents suutnud 1: 2 kuni Nashville (49 punkti), kes alles hiljuti asus juhtima Kesk-Division.

Külalised avamise kaks kolmandikku saadetud blokeerivatele streikijatele Craig Smithile ja Calle Järnkrokile. Zero arvel Pekka Rinneho võimalik koristama pärast 54 minutit, Vladimir Sobotka (13:20, 1 + 0, +/- 0, 3 raketid), mis on goalscoring pidustused oodanud üheksa mängu. Seitsmes hooajal klubid saavutada předbrankového voolu ruumi.

kadedus hüvitist juba kuid Blues üldkogul teise Tšehhi ründaja Dmitri Jaškin (09:46, +1) saavutatud.

viies võit järjest ja kümnes mängus, kus võita vähemalt punkti viskas oma konto hõõguv hokimängija Vegas .Rookie konkurentsi jätkuvalt hämmastama ja praeguse 50 punkti isegi valitsev Läänekonverents. Kogu konkurents on lihtsalt parem üldine juht Ida Tampa Bay 54 punkti.

Viimane triumf Golden Knights viskas jääl Anaheim . Kodupartide Kuigi juba 2. minut nad läksid edasi tänu Rickard Rakella, muidugi tähistas eesmärk kuid ainult online. Juba esimesel perioodil abiga Tomas Nosek (00:53, 0 + 1, +1, 1 shot) võrreldes kaitsja Shea Theodore teise vaatuse välja Cody Eakin arengut. Kolmas kolmandik pakkus William Karlssonilt veel kahte kaitset koos 17-ga.parim meeskond väravalööja Vegas ja David Perron.

eliit moodustamise kõrval tähed Anaheim Ryan Getzlaf viskas Rakella ja haldab Tšehhi ründaja Andrew Puder (16:58, -1, 2 lasku). Pärast punktisüsteem kaks korda kolme eelmise sobib, kuid seekord läks jõude.

Šveits viimane eelnõu Nico Hischier kaks väravat avamise kolmanda suunatud New Jersey võita 3: 1 üle Detroit . Tulemus tähistas ja neljas liige bänd Devils Zach Paul (07:22, +/- 0, 1 shot), teiselt poolt, sarnaselt rolli, pinnatud Martin Frk (09:56, +/- 0, 2 lasku).Enne asendamist väravavaht Petr Mrazek saadud koolitajad Red Wings taas ülimuslikud Jimmy Howard (29 säästab vastu 31. raketid).

Dominik Simon kohalt mitte-mängimine asenda vaatasin suur käive Pittsburgh Columbus . Penguins pärast kahe perioodi ees nende fännid juba kaotasid 1: 3, kuid lõpuks tähistas võitnud 5: 4 pärast karistus shootout. Kõigis kolmes eesmärke lõplik kakskümmend minutit kodumaiste produktiivne arvasin Evgeni Malkin (1 + 2), et ekstra võimu ja kroonitud erinevus karistus. Shootout Vene ületada ennast ühe koos kapten Sidney Crosby.Tšehhi osaleja sobivus ainult risti külastavad Lukas Sedlak (11:36 +/- 0).