Rootsi tulistas uuesti. Šveits pöördus mängu Valgevenega

Valgevene, mida juhib uus treener Sergei Pushko, kes asendas Dave Lewise, on kaotanud neljanda ja on viimane.

Šveits alustas mängu vaid 17 tundi pärast duellit Tšehhi meeskonna vastu ja teadis, mida nad teevad. Kuigi nad said 97 sekundi pärast juhtpositsiooni, tänu Verminile, ei tekitanud nad enam survet.

Valgevenelased, kes olid oma varasemate etendustega võrreldes oluliselt muutunud, muutsid oma arengu esimeses kolmandikus. Ta asus kõigepealt Plattisse, seejärel võitis Berry väravavaht Captain Pavlovic. Šveits 19. päeval.Andrighetto ületas väravavaht Karnauchi väravavahist peaaegu null-nurga alt.

Plii kulus 15 sekundit enne teise perioodi lõppu ja kolmas eesmärk ning eelmine sekkumine abistati NHL Meierilt. Seekord oli ta kiire tempel Vermini autor. Kaks eesmärki, mis viidi Šveitsi juurde, on kindlustanud Corvi 43-ndal minutil ja siis Meieri meeskonna esimene eesmärk.

Teine Valgevene rivaal on Tšehhi rahvusmeeskond reedel, mis algab Venemaaga neljapäeval.

Rootsi võitis Kopenhaageni maailmameistrivõistluste neljanda võistluse ja oli A-grupi juhtpositsioonil.Eelmise aasta kullassepid on mänginud rohkem kui sarnaselt suveräänne Venemaa, kes ei ole seni isegi kaotanud punkti.

Rootslased ei teinud turniiri kolmandat vooru, teine ​​eesmärk oli väravavahi Anders Nilssoni poolt. Kaks eesmärki ja abi mängisid ründaja Rickard Rakell, kolm Kanada punkti, mille on kogunud Mattias Janmark.

“Me püüame parandada iga mängu ja me teame, et see muutub raskemaks ja raskemaks. Me tahame jätkata väljakujunenud trendi ja parandada kõigi nelja koosseisu tegevust. Me valmistame ette, mis on meie ees, “ütles Rakell, kes on turniiril juba kümme punkti kogunud, ja on Kanada kanali kolmas.

minut, kui ta avas avamisvõimsuse mängus Kempe skoori. Rootslased eeldasime mängu ja pildistamise paremust ja isegi esimesel perioodil suurendas.

Teisel kakskümmend minutit Scandinavians lisandus kolm väravat, samas kaks kogutud kaasati Rakell. Esimese väravavaht Madlener võitnud numbriline ära, siis võttis ära viga Austria kick.

Keset mängu kinnitas mäng heaolu lemmik Nyquisti, kes asjatundlikult oodanud ja surutud betooni lamades pidaja. “Rootslased olid head, nagu ma ootasin. Omalt poolt ei olnud see palju. Meil oli mõned võimalused, kuid me ei suutnud saavutada eesmärki.Nad olid paremad kogu mängu, “ütles Michael Raffl, peamine star Austria.

kolmanda perioodi rootslased võida joonitud kaks eesmärki, väravavaht Nilsson nulli kui vaja esmaspäeval Prantsusmaa vastu vaid 14 salvestab. “See on hea, et meil õnnestus seda nii. Selle väravavaht sarnaseid vasteid pead pidevalt säilitada kontsentratsiooni, sest sa seisad seal pikka aega ja sa ei pea operatsiooni. Aga kui vastasele, enamasti suur, “ütles Nilsson.