Seitse ja piisavalt! Hradec Králové hokimeeskonnas saavutas Litvínov esikoha

See oli Mountfieldi jaoks ajalooline sündmus. Esimest korda pärast Hradeci saabumist viis aastat tagasi läks ta mängu tabelitabelina. Esimese astme otsevõitluses asus ta teise Litvínovi jääle.Ta kaotas oma sümpaatse positsiooni ja seda tehes murdis Hradec seitsme võidulise matši jada, tasakaalustades sellega eelmise aasta rekordit Ida-Bohemias.

“Me ei saa kogu aeg võita, kuuest mängust, mida olen mänginud võitis viis, mis polegi nii halb, ”sõnas ründaja Radek Smoleňák, kes kahel nädalal Hradecis meeskonnaga hüvasti jättis, kui ta järgmine kord liitub Šveitsi meeskonnaga Rapperswil-Jon, kellega ta nõustus ka kaasa lööma.

Hradec viskas viimases seitsmes võidukas mängus 20 punkti ja lõi eile värava, kui läks tänu Cingelile teise perioodi alguses juhtima.Kuid mängu samas osas lõi Litvínov ja lõi viimasel perioodil võiduvärava. “Kahjuks lõime täna ainult ühe värava ja ei saa arvata, et suudame võita Litvínovi üle, kes annab neile regulaarselt viis, seitse mängu kohta,” ütles Smoleňák, “kahju, ma kujutasin ette, et jätan Hradeci alaliselt võitja, kes võidab kõik. ”

Hradec võitis võidukalt Litvínovi värava vahetult pärast seda, kui kaitses kahe mängijaga rohkem kui pool minutit.Enne kui esimene välistatud Cingel kaasa lüüa sai, lõi Litvínov Hübl värava. “Sellest on kahju, sest kaitsesime nõrgenemist tugevalt,” kahetseb Mountfieldi peatreener Martin Martinec.

Nii nagu tema meeskond ei suurendanud oma eduseisu 1: 0: “Meil oli halb algus ja kogu esimene kolmandik Litvínov oli parem, meil puudus liikumine ja me polnud võitlustes tugevad. Oleme seda alates teisest perioodist parandanud ja arvan, et väärisime juhtimist vääriliselt, on kahju, et teist väravat ei löödud. ”Litvínov 2. vooru lõpus võimumees.kolmas viigistas ja kolmanda alguses läks juhtima. “Siis vaatasid nad kodus skoori ja me ei suutnud skoori teha,” sõnas treener Martinec, kelle meeskond peab homme Soomes Meistrite liiga baasgrupi teise mängu, tema rivaaliks saab Kärpat Oulu.