Skořepi lõpp Jihlavas kestis vaid mõnda aega. Ta nõustub mentori rolliga

Peaaegu kohe kogenud šestatřicetiletému emakeelena Nymburk, mis varem Extraliga hooajal oli üks viljakamaid Jihlava hokimängija, kõlasid Veneetsia nad Jizerou, kus kolm aastat tagasi mägismaa tuli.

“Pärast palju arutelu, kuid me lõpuks nad eelistavad Pepa Mikyska. Kaks sellist mängijat ei ole raha, “ütles ta ametlik klubi kodulehel Veneetsia Spordi direktor Jan Slivka.

kurb kuid Skořepa olema ei, Jihlava muutnud oma seisukohta ja esitas talle uue tegeleda.

“tahtsime noorendada meeskond, mis jätad mõne vanema mängijad. Kuid see plaan, kui me ümber natuke Pepa.Jällegi, ma temaga ühendust ja küsis temalt, kas ta oleks nõus hästi rolli, et hakkasime valmistama noori poisse tulevikus, “ütles Facebook profiili VIP klubi Dukla Bedřich Ščerban. “Pepa võttis aega mõelda, neljapäeval kohtusime ja ta nõustus,” lisas ta.

Staroni nägu tervitas ka Třebíč. Kuigi 23-aastase ründaja Adam Raška puhul oli lahkumise ja uuesti saabumise vahel palju pikem viivitus. Viimati kandis vorm Horácké Slavia hooajal 2016/17, ta veetis eelmisel aastal Znojmo EBEL League.

“Ma tundsin suurt huvi klubi, mis oli üks otsustavamaid tegureid.Třebíčist mäletan, et siin on suured fännid ja me tahaksime nende eest mängida, “ütles ta Třebíči fännidele Raška klubide kaudu. “Ma olen kaks aastat vanem ja võib-olla on mul kogemusi, vastasel juhul olen ikka sama,” lisas ta.

Tema tagasipöördumine Třebíčisse on teretulnud.Eriti seoses lõppu karjääri kauaaegne kapten David Dolnytskyi.

“Lisaks David, me tõesti niimoodi võltsitud linna peaaegu ei ole, sest me oleme saabumist Adam ja Luke Raska Nedvídka väga õnnelik,” ütles peatreener Trebic A- meeskond Martin Sobotka, et paar päeva tagasi, klubi oli nõus tegema koostööd endise slavistliku Fordardiga. “Ma usun, et nad mõlemad panevad meid kokku ja olema meeskonna juhid,” tunnistas ta.