Sparta lõi Aalborgi lõpus, andis Slavia Hiina meisterile viis eesmärki

Nii Sparta kui ka Slavia jätkavad mängude mängimist välismaal. Sparta ootab endiselt TEDAga duelli Hiina ja Venemaa Spartak Moskvas. Slavia pärast laupäeva mängu vastu Shakhtar Donetsk naaseb Praha. Home

Vahepeal Dubai üsna tasakaalus eelarve. Esimese kaotas 1: 5 kuni Peterburi, seejärel võitis 2: 2 joonistada Bröndby Kopenhaageni ja kolmapäeval taas 5: 1 võita Guangzhou Evergrande.

Hiina kapten, samas treenerid endine suur kaitsja ja võitja Golden Ball Fabio Cannavaro , kuid Slavia kaitseminister kardaks peaaegu üheksakümmend minutit.Esimesel minutil annetas Hiina meeskond eesmärgi Bořilile, kes tingimusteta jõudis reservi serva.

laxness vastase kaitsest Slavisa eeliseks meie break kahel korral, kui leke Zmrhal kogutud esimese ja pärast teda uuesti aktiivse Bořil. Teisel poolel tabas Necid ja Souchk teist. Ja ilma karistuseta, mille Brasiilia Alan lõpuks jõudis, oleks väravavahil Ondřej Kolář oma mehe jersey esietendusel puhas ülesanne.

Pole isegi Sparta, kes pärast vähest esimest poola ärkab Filip Lesniaki võidukavast.Endine jalgpallur Liberec vaatas eelmise aasta eelmise aasta lõpus Tottenhami premierliigas, kuid nüüd kuulub Aalborgi.

Seitsmes meeskond Taani liigas mängis treeninglaagris Hispaanias Sparta ja isegi vastavad viienda minuti teisel poolel läks juhtima. Kuid see hoiab alles lühidalt.

Zahustel oli kõigepealt keskendunud Šurala karistuspiirkonnale, kes oli pool tundi enne lõppu. Ja aidata Sparta kaitsja siis paremale lõpus ja võitnud Tref lisatud – võrku kohaldada söödu Rumeenia vägede Stanciu.

Kümme Za Spartu oli baasjoonel esimene mängija ja mängis kogu mängu otse.Sama Zahustel ülejäänud jalgpalli treener Andrea Stramaccioni vaheldumisi teise poole jooksul.

Mäng oli sekkunud väravavaht Martin Dubravka, kes lahkuvad Newcastle. Laupäeval, kui Sparta konkureerida Hiina Tianjin Tine, aga värava Letna võiks olla Florin Nita. Rumeenia Goalkeeper Club on liikvel.