Ta peab kannatama unistuse eest. Novotna kõhkles Dakarist hüpoteegi järele

“Dakar oli minu eluunistuse, enduro ja motokross Ma nautisin, kuid just koolituse. Mulle ei meeldinud kedagi rehve suruda. Mulle meeldis alati navigation ja ratsutamise kombinatsioon. Võibolla see on, sest ma olen hing seikleja, “ütles Novotny.

kakskümmend üheksa Racers alustad loosung” Dreams ei tõeks “, mille aitas kaasa asjaolu, et kohtukulud võtta hüpoteek.

“Ma olen ise suurim sponsor. Ma ootasin rahakogumine läheb veidi paremini, kuid kui see ei tööta, nii et ma seisis enne otsustamist, kas loobuda unistus või välja. Ainus, mis loeb lõplikku, on kogemus.Nad ei võta keegi ja see on tähtsam kui miski muu, “ütles Novotny.

Kui keegi võtab kiivri, ei tea keegi, et ta on naine.

Kuid ta ei kahetse oma otsust. “See maksis mulle raha. Kuid on tõsi, et see pole ideaalne, ma olen natuke selle pärast mures, ja ma maksan selle veel kümme aastat, ilmselt. Aga kui inimene ei lähe minu unistus, et oleks vale, “ütles Novotny, kes ei ole mitte ainult Tšehhi alguses 40. Dakari ralli. Olga Roučková jääb neljandaks.

Ta Novotná kuid Racers meeste ja naiste eraldi.

“Isiklikult ma tunnen rohkem nagu võidusõitja. Veelgi enam, kui keegi võtab kiivri, pole midagi näha.Roosa vorm selga kõik, isegi poisid, “naeratas emakeelena Chomutovi, kes töötab tõlgina ja õpetaja inglise ja prantsuse. Kogunemispunktis muidugi vastased igatsen seda rassi naine nendega.

“Reaktsioonid on erinevad ning need erinevad iga taim. Näiteks aasta Merzouga Rally, kus ma kvalifitseeritud Dakar, nad olid head konkurendid ja nad olid kena. Nad tahavad seda toetada. On väike amatöör sõitu mõnikord juhtub, et kui keegi pendeldama ja pöördub mulle ja nägi, et ma olen argpüks, nii et see tahab päästa. See on teistsugune.Nt mehed, “ütles ta.

Peruu alguses legendaarse rassi tegi talle rõõmu

oluline osa valmistamisel lõpetas tema meeskond boss Andrew Klymčiwem eelmisel aastal parima Tšehhi mootorratas rattur Dakar.

“see on suur kool minu jaoks ja teda. Ondra on konkreetne õpetaja, ma olen konkreetne õpilane. Kui teil on keegi, üksteise kõrval niimoodi, see on hindamatu, “ütles ta.

Klymčiwem nõu ja teavet kättesaadavad. “Mulle meeldib see väga palju. Ma tervitasin lühendatud ristmikke luidete alguses. Seal ei ole lõbus, kuid Peruu alguses tegi mind õnnelikuks, “ütles ta.

Ambition Novotná on lihtne – jõuda lõpuni. “Ja olla austatud. Ma ei taha sinna jõuda.Dojezdovosti määr on umbes 53 protsenti, nii et see oleks väga alistumatut öelda midagi muud, “ütles Novotny, kes saab ette kujutada, et ajad kuulsa ralli juba ei tekita.

” Ma ei võta teine ​​hüpoteek, kui…Mul õnnestus partneritel ja kulutada mitu aastat racing, kuid ma tahan seda, “lisas ta.