Teplický Hora: Pilsenist pärit punkt aitaks meid ja sobiks, aga mul ebaõnnestus

“See on pärast mind. Kruvisin selle ise poiste külge, ”vihastas Teplice enda peale pärast lähimat 0: 1 lüüasaamist, kolmandat järjestikku ja kuuest viimast kaheksast ringist. Uus klaasimeistrite treener Stanislav Hejkal otsib endiselt oma esimesi liigapunkte.

Mägi ilmus ise kolm minutit enne lõppu, vahetult enne Hruška. “Tahtsin selle ümber panna, aga ta jättis oma jala sinna. Kui ma oleksin selle muul viisil lahendanud, oleks see olnud eesmärk. Mul ei õnnestunud, “heitis ta ette.” . Ja piisavalt sügav. „Lõpuks olime väga mures. Meie südamest langes kivi, kui Alda Pear selle jalaga kinni püüdis.Kui Teplice annaks meile värava, oleksime kõik üllatunud, sest meil oli palju võimalusi skoori suurendada, ”sõnas keskkaitsja Aleš Čermák, kes ise pärast tunniajast mängu lõi skoori. Tema löök väravavahist Jakub Divišist põrkas üle põiklati, siis otse joone taha ja tagasi Teplice väravavahi juurde. “Ma ei teadnud, kas see lakkas joont või mitte. Keegi ei vilistanud, nii et jooksin rõõmustama. Õnneks oli see värav. ”

Pärast teda saatis kodumeeskond palli kolm korda, kõigepealt lihunik nurga tagant, seejärel Krmenčík ja lõpuks Hořava penalti, Kučera kätt. „Jätsime iga mängija sinna nii palju kui võimalik. Kuni viimase punktini järgisime treeneri juhiseid, olime suurepäraselt valmistunud, me ei kartnud mängida. On selge, et Pilsen on domineeriv, kuid meie meeskonnana ei pidanud pettuma.Me ei tahtnud mängida zanďouři, mis meile vilja kandis, mõnikord olid isegi kodused surve all, ”tajus Hora. “Punkt aitaks meid hästi.”

Hejkali juhtimisel rääkisid Teplice põhiliigas esmakordselt liigas baasimeeskonna esindaja Čmovš, poolkaitsja Hyčka ja Vaneceki ees ülitähtis Jindráček. Klaasimeistrid jäid kolmeteistkümneks. „Usun, et see lööb meid minema. 14 päeva pärast alustame Slovakkias oma võitlust, seal peame näitama oma iseloomu ja oma tugevust, ”erutab Hora oma meeskonda.