Trinec kinnitas vormi tõusu derbis, Vitkovice võitis kodu

“Meil oli nüüd kaks rasket mängu ja oleme nende punktide üle õnnelikud. Tahtsime võitu kodus oma Derby publikul kinnitada. Meil on kuus punkti, see on suurepärane, “ühines Rostislav Martynek Třinecist.” Kuid see ei olnud ühepoolne mäng, “ütles Vítkovice ääremängija Patrik Zdráhal. “See oli tasakaalus, kahjuks me võimalusi ei muutnud. See on suurim viga, ”kahetses laskur külalismeeskonna mõlemat eesmärki. “Minu eesmärgid langesid, kuid see on vale. Kolm punkti pole, kaotasime, ”kurvas Zdráhal. „Haavatuid on piisavalt, seega on Frýdek-Místekist pärit poisse.Treenerid laadisid ka alla mind ja Miki (Michal Kovařčík) tagasi, ”rääkis Erik Hrňa, kellel õnnestus ka eesmärk. „Koosseis keerleb endiselt ja ma loodan, et saame ilma nendeta hakkama. Ja kui poistel läheb paremaks, usun, et nad aitavad meid palju. ”

Trinecit peaks aitama ka kodumängude sari. “Peame mängima täpselt nii nagu kaks viimast mängu, põrgates pisikestest asjadest lahti, ja oleks tore, kui teeksime jälle keelpilli. See on mängu matš.

Ja Vítkovičtí? Nad ootavad laskurite ärkamist. “Lööme väga vähe väravaid, kuid Bartes (Patrik Bartošák) püüab hästi, mis on meile hea.Tänu temale oleme ülaltoodud tabelis, “ütles Zdráhal.

Vítkovice perekond ei kasutanud isegi numbrilist eelist viies kolme vastu, mis kestis 66 sekundit. “Seal oli kahurituli, kuid me ei löönud seda. Mõnikord on see nii, “ütles Patrik Zdráhal ja lisas:” Kuid me peame seda muutma. ”

Tema sõnu kinnitas Vítkovice treener Jakub Petr. “Viis-kolm oli power-play’is paus, mida me ei kasutanud. Meie valu seisneb selles, et me ei suru tulistamisvõimalustesse kõvasti. Sellega seoses oleme Třinecilt õppetunni saanud, ”rääkis treener Vítkovice.

“Külalised jõudsid punktideni. Võitluse otsustasid meie kaitstud nõrkused, milles Vítkovice väed surusid kõvasti. Vaatasime lõpus hästi, hoides taktikaliselt keskmist riba.Kiidan väravavahti Hrubeci suurepärase mängu eest ja rõhutan kaitsemängu, mis oli suurepärane, “lisas Třineci treener Václav Varaďa.