Vanus on arv. Sloveenia Jagr võib teenida 7 miljonit dollarit 42 aasta jooksul

Kui ta alustas Spartis aastaid tagasi, naersid nad teda. Sellest ajast alates on ta alati olnud üllatunud. Uue ja palju tulutoova lepingu allkiri on veel üks hoki kaitsja triumfi sarjas, mida ta ei unusta.

“Kõik algab tema esitusega. Ta on endiselt domineeriv mängija, ta suudab ikkagi mängida suurt osa iga minuti mängust. Kui me oleme natuke närvis, “ütles Bostoni juhataja Don Sweeney, selgitas, miks ta oli eelnevalt Charaiga sõlminud lepingu. “See on nagu meile öelda: ei, lase uks lahti, ma lähen.”

Chara on Bruinsis kaheteistkümnendal hooajal, NHLis isegi kakskümmend. Klubi on teinud kaptenit alates tema saabumisest 2006. aastal.See teeb temast pikimat teenindavat meest, kellel on liiga suur C tema rinnal.

Ja kuigi on selge, et mis tahes 41-aastane veteran ei pruugi olla nii hea kui kaksteist aastat tagasi, on see siiski oluline mängija Boston. Tõestus? Kõigist kaitsjatest veedavad nad enamuses oma aega jääl viis kuni viis (peaaegu 30 protsenti mängu). Äärmiselt oluline on nõrgenemas – minutite arv kulutatud temaga jääl on teine ​​(!) Liigas taga Toronto Ron Hainseyem.

See ei ole tõendeid kulumine või kaotus kiirust, millega vanemad mängijad nägu. Chara on ka veel kehtiv ja solvav: sel hooajal racked 23 punkti (7 + 16), mille ridadesse ta kolmanda koha meeskond kaitsjad. “See kõik näitab, et ta tahab olla endiselt parim. Ta teeb seda.Nii et minu jaoks oli lepingu pikendamise otsustamine lihtne, “ütleb juht.

Ma ei taha lõpetada!

“Ma ei taha minna, ikka lükates korvi edasi. Igal aastal igal hooajal igal suvel. Ma tahan olla veel parem. Nii lihtne see on. Kui te ei püüa, võite olla üks paljudest. Ma ei taha seda riiki siseneda. Ma tahan alati parandada, “ütles Chara, kes sõlminud lepingu, mille aastane põhipalk on 5 miljonit USA dollarit ja võimalus tulemustasude summas 1,75 miljonit eurot.

Me ei saa öelda, et see on suur võit tema jaoks sest see teenib vähemalt miljon rohkem kui sel aastal, kui ta oli lõpetades vana lepingu (summa aja jooksul vähenenud).

Läbirääkimised ei olnud lihtne, muidugi.Chara arusaadavalt igatsetud esimene mitmeaastane kokkulepe, isegi suvel oli ta valmis proovima, kui ta ei pakkunud muid klubi. Lõpuks siiski ta eelistab Boston, mis talle meeldib. Tänu väga suuremeelse pakkumise.

Bruins pikemale lepingu loogiliselt taha, sest see oleks palju riskantsem. Seetõttu oli see madalam kui see, mida Chara võiks teenida järgmiselt. Tulemuseks on hea kompromiss mõlemale poolele: Chara suudab veenda järgmisel aastal allkirjastada teise lühikese lepingu Bruins jälle ei riski ning soovitab nooremad mängijad riigikaitse, et varsti tuleb nende kord. Home

“Usun, et ma mängin ka pärast käesoleva lepingu lõppemist, kui ma oleks 42 aastat vana. Kuid ma tean, et see pole nii lihtne, nagu üks kujutleb.Iga kord, kui see sõltub teie toimivusest. Esiteks pean näitama, ja ülejäänud tulevad üksi, “ta teab rohkem kui kuue jala beanstalk.

Boston ka tänu temale, kellel peale teine ​​koht Ida konverentsi, vaid punkt taga juhid Tampa ja veidi enne playoff seas top lemmikud Stanley Cup.