Vene murettekitaja tahab NHL-i tagasi. Aga ainult sellega

Radulov aga ei kavatse naasta vaesena, ta tahab minna kõikidesse suurtesse asjadesse välismaale. Ja nii ta juurdus kuninglikes tingimustes: kas ta saaks vähemalt kahe aasta pikkuse lepingu, mille aastapalk on 7,5 miljonit dollarit, või mitte minna kuhugi. Muidugi, Radulov on suur hokimängija, teisalt teavad nad kõik väga hästi, milline on tema ajalugu. Näiteks oli ta kunagi NHL-ist põgenenud, kuigi tal oli selles kehtiv leping. meeskonnakaas Andrei Kostitsyn baaris varahommikul, muidugi tekitab muret ka see, et Radulov ei kaota moraali, kui ta on kindel.Sellepärast pakuvad ülemerejuhid talle üheaastast lepingut. Lisaks sellele ei andnud need Detroit, kellega Vene tulevik tundus olevat kõige kaugemal, talle rohkem kui 4,5 miljonit dollarit.

“See on loogiline ja ma oleksin üllatunud, kui keegi talle rohkem annaks. Võib-olla annab keegi talle lepingu kaks aastat, kuid ma ei teeks seda, ”ütles TV TS-i TV-kommentaator ja jäähoki analüütik Bob MacKenzie.

Ainult huvides: tal on NHL-i leping 7,5 miljonit dollarit ja vaid mõned neist – Patrick Kane, Jonathan Toews, Sidney Crosby, Evgeni Malkin, Alexander Ovechkin, Claude Giroux, Ryan Getzlaf, Rick Nash või Steven Stamkos.

pikka aega.Colorado huvist on palju räägitud, kui tema sõber Semyon Varlamov püüab ja treenerid Patrick Royi, kellega Radulov teab oma quebeci juuniorliigast.

Viimastel nädalatel on nad siiski intensiivistanud arutelusid Detroitiga, kes otsib asendaja Pavel Dacuk, kes tahab koju tagasi pöörduda.

Ta on harjunud kõrge sissetulekuga KHLis, mõnede hinnangute kohaselt on ta võtnud üle üheksa miljoni dollari aastas, millest isegi madalad Venemaa maksud ei võtnud teda liiga palju.