Korvpalli mängijad võitsid Ungari, kuid kaotasid Elhota

Duel oli Stephan Svitko treeneri jaoks prestiižne, sest Ungari oli eelmisel aastal ainuke juhtiv isik. Aasta tagasi võitis ta Tšehhi meistrivõistlused Euroopa meistrivõistlustel üle Tšehhi 74:70. Seekord domineerisid Tšehhi esindajad mängus.

“Ma olen väga õnnelik. Olen Ungaris töötanud neli aastat ja see on midagi erilist. Ma pigem peksid neid. Ja ma usun, et me edastame selle reede võistlusele, “meenutas Sviteki kättemaks Prahas Královecis kella 16.00-st. Kuid kolme kaitsja vahelises rünnakus sai ta vigastada ja ei tabanud mängu. “Kui selline mängija satub, on see ebameeldiv.Aga tüdrukud on tema välja vahetanud, “ütles Svitek.

Pärand võeti üle tema noorem õde Karolina ja sai skandaali Ungari kaitsele. Ta on juba ligi 16 punkti jõudnud poolajaga, kui ta pöördus kõigi nelja katse poole.

“Pärast õde vigastusi puhkesid pisarad. See oli minu jaoks päris stressirohke. Ma läksin kohe tema järel. Võib-olla on see varsti tagasi, ”ütles Karolina Elhotová. “Muidu mängisin ma hästi Roudnices. Paljud inimesed tulid ja tegid hea õhkkonna. Ma mängisin siin nooremana, kui olime siin, et keskenduda, nii et ma tean Roudnice’i saali.Aga ma olin üllatunud, kui kohaliku prügikasti kogujad, “ütles ta.

Kuna mõned traditsioonilised alustalasid Alena Hanusová, Romana Hejdová, Kamila Stepanova ja Teresa Stone sai ruumi esindatuse algajad ja esimest punkti salvestatud Sarah Beránková, Klara Vojtíková Kateřina Rokošová ja 18-aastane Kristýna Brabencová. Pärast string 13: 0 lõpus esimesel poolel, siis oli paus enne tšehhid on 23 punkti.

Teisel pool hoida viia.Ungarlased olid võimust napilt ostukorvi tõttu 208 cm kõrge pivotmance Bernadett Határové ja kolm neljandikku nende punktide lähedal olla ostukorvi. Tšehhid domineerivad kuid teiste postitusi ja jooksis selge võidu.

“Asjaolu, et me ei vastanud, ma tahtsin mängida üleriigiline riigikaitse, push palli ja meil õnnestus. Nii saime hea rünnaku rütmi. Tüdrukud võitlesid ostukorvi ja ma olen tõesti õnnelik, “ütles Svitek.