“Ma pole kunagi näinud ühtegi sääsked,” ütleb Kudej. “Ma ei usu, et olümpiamängud oleksid Zice’i tõttu ohtlikud,

Kui mainite zika viiruse kunagi mainitud ohtu, reageerib Prskavec kohe: “Meedia mull.”

“Ma pole kunagi näinud ühtegi sääsked,” ütleb Kudej. “Ma ei usu, et olümpiamängud oleksid Zice’i tõttu ohtlikud,” lisab ta. Ka arstide ja teadlaste viimaste aruannete kohaselt on Brasiilia viirus languses.

Olukord on see, et olümpialinnas on liiklus kokkuvarisemine. “Püünised on ikka veel igapäevases järjekorras,” ütleb Prskavec. “Eriti nüüd, kui ta üritab ehitada olümpiatranspordi kiirridu.Sellepärast seisab ekskavaator normaalses sõidurajal ja blokeerib selle. ” “Mõnes osas ei pruugi nad olla täielikult valmis või asfalteeritud, kuid nad seda teevad,” loodab kayaker. Kudej kahtleb: “Mulle tundus, et meie viimasest visiidist Rio (november) . . “Nad on lõpetanud,” kinnitab Sparkler. Rohkem või vähem. “Siin ja seal ei pruugi nad olla võimelised ehitama mõningaid abihooneid, nagu piletid, ja nende asemel kasutama ajutisi telgi.” „Just meie Deodoro kompleksi värava juures oli see eelmisel aastal kohutav.Nüüd nad puhastasid teda vähe, ehitasid uued kõnniteed. Ta püüab kaotada kõik sportlaste viletsused. Igaüks, kes tuleb siia vaid mängude jaoks, võib-olla ta ei märka midagi. ”

Aga see oli piisav, et sõita piirkonnast oma hotelli poole ja pildid, mida nad vaatasid läbi auto slummide, olid veider.

“Kolme sõidurajaga maantee ääres on öösel prügi põletamine,” ütleb Sparrow. “Ühel neist prügilatest sõitsid sigad oma poegadega kolm päeva, siis ratsutasid seal hobused.” See on normaalne, ”ütleb Kudějová. Fakt on aga see, et nende tee hotelli juurde oli väljaspool kaitstud olümpiaala.

Brasiiliast pärit olümpiamängude entusiasmi pole veel täheldatud.

“Nad ei taha mänge.Deodoro olümpiapargi läheduses on ta rohkem huvitatud, et saada piisavalt raha toidu ostmiseks, “ütleb Spanker.” Me valvame, aga kuidas fännid on? ”

Eelmisel nädalal demonstreerisid Rio inimesed ise Barra olümpiapargi kasvava lõhna vastu. “Piisbetoonist voodi põhi on kaetud musta muda ja lõhnab, nagu keegi on kuivanud septiku.Ja kõik see läheb otse merre, “ütles Radiožurnali reporter David Koubek. “Aga ma ei tundnud seda lõhna.” Nende olümpiakanalit kasutati kevadel avalikuks basseiniks, enne kui korraldajad avasid selle olümpiamängude eelse slalomlaagri jaoks.

” seal oli palju prügi, ”ütleb Sparkler.

“ Nad püüdsid puhastada basseini segadust, ”ütleb Kudějová. “Kuid suurem probleem, mida ma arvan, on see, et ta hakkas kasvama rohelise taimega ja nüüd ujub ümber kanali.”

Kuid kahe nädala laager ja Olympic Channel ise kiidavad. “Silindrite suurus on üha enam Londoni üks,” ütles Kudej.Ja et nii eelmisel aastal võitsid nad maailma kulla. Brasiillased saavad seda teha, “ütleb Sparkler.