Mänguline ja aus. Kuidas delt Pastrňák + Krejčí eliitide seas tõusis

“Ma tahtsin pargis suitsetamise asemel hokit proovida,” selgitab jäähoki entusiast, kes juhib väiksemat ehitusfirmat. “Ma tahtsin seda teha nii kaua kui võimalik, aga võtsin selle boonusena.” Üks tema järeltulijatest – David – on jõudnud selle maailma kuulsama liigasse. “Taavetil oli natuke mängulisust, see jäi temale,” ütleb Krejci vanem, poeg, kes juhtis ka jäähoki treenerina. “Ta oli ka sihikindel, ta ei teinud kunagi midagi.”

Sellepärast Boston hiljuti kolmekümne kaheaastane Boston, kes oli mõne päeva eest NHL-hooajal just sitta lõpetanud, ei kahelnud, et aidata.Vaid paar tundi pärast neljapäeva saabumist Taanis otsustas ta võidelda venelaste vastu.

Kui isa hotellist välja kutsus, küsis ta ettevaatlikult: “Kas olete kindel? Sa oled väsinud, unetu. Sa saad haiget teha. “” Isa, ma olen valmis, “ütles David talle.

Ja ta säras hoki võimu vastu. Ta vahele jäi, leiutas, lõi värava ja kolm abi. Tänu Krejcile võitsid tšehhid 4: 3 lisaaega ja andsid fännidele lootust, et suurte turniiride medal ei jõua jäähoki sci-fi žanri alla. , kas lennata Taanisse koos temaga. Mängijad ja nimekaim Pastrňák. “Nendega on ka Bostonis palju teha,” ütles Krejčí.Kuid enamik praeguse NHL-hooaja mängudest mängisid tšehhid erinevates koosseisudes – Pastrňák esimeses, Krejčí teises.

“Mitu korda nad püüdsid neid kokku panna, kuid esimene ilma Pasa ei olnud midagi. Nii võttis Taavet selle. Ta tegi mentori ja mängis endiselt mängijaga. Aga ma olen rõõmus, et nad mängisid näitusel koos ja Bostoňáci näitavad, et nad töötavad koos. “D + D oli kõikides eesmärkides venelaste vastu. Võitja võttis üle 21-aastane Pastrňák, kes viskas värava taga. Ratas osutas tugevalt Jakovlevale. “Näed, see on kõik, mis ta on. Ta armastab mängu ja väljakutseid.Ja ta võttis väljakutse väljakutse, ”märkis treener Martin Janecek. “Ta teadis, et ta kavatseb värava lüüa oma jalga viskades, nii et ta riskis sellega,” lisab Havířovi noortekategooriatesse Pastrňáki juhtiv treener. ta arvutas korraga kuni kolm töökohta. “Aga pr Marcela tegi seda suurepäraselt,” ütleb Janecek.

“David ei olnud kaaperdaja, ta tegi mõnikord roosikari. See oli nii naerda, et üks naeratas paar korda, kuigi ta pidi olukorda rangemalt tegelema, “naeratab ta. “Ta oli alati populaarne, meeskond suutis tõmmata.Nad kõik vaatasid teda ja tahtsid koos oma esitusega kaasa tulla. ”

Samasugune kliima juhtis Pastrňáki koos Krejci rahvuskoondis. Ja kui geenius duo D + D ei loobu väsimusest, on Tšehhi vastastel midagi oodata.