Seda mängitakse neljapäeval alates 21.05., Hispaania

Sparta vs. Villarreal, Euroopa Liiga kvartali lõplik kättemaks on tulnud. Seda mängitakse neljapäeval alates 21.05., Hispaania meeskond võitis 2: 1.

Võitlus Euroopa karika poolfinaali eest Tšehhi Vabariik ei ole näinud 14 aastat. Sel ajal pidid Libereci mängijad 16. voorus Lyoniga mängima, sest UEFA esindajad ei meeldinud U Nisa kursuse olekule.1996. aasta Slavia jaoks on tal vaja võita 1: 0 või kaks eesmärki üle Villarral. “Väravavaht David Bičík kommenteeris serverit uefa.com. “Ma ei usu, et ükski mängija, juht ega ükski fännid seda ootaks. Igatahes on veerandfinaal meile kõigi jaoks suur edu. Vastane oli parem meeskond ja võis võita suurema erinevuse.Vigastuste ja distsiplinaarkaristuse tõttu hävitatakse kaader, treener Zdeněk Ščasný võib kaotada kuni kaheksa olulist mängijat.

“Ma võin põhimõtteliselt välistada Mazuchi tüdruku alguse. Loodan, et Jiracek võib tagasi tulla, võib-olla Zahustel ja võib-olla Vacha koos hea tähtkuju. Kuid ilmselt ei ole see isegi ükski põhiline, “ütles treener pärast pühapäeva duelli Příbramiga. Brabecil ja Costa’l on karistus, Sural ei saa Spartas kevadel alustada, sest ta mängis sügisel Euroopa Liiga Liberecile. sobitamine enne mängu.