Tere, Prevc ütles talle. Vancural on esimesed punktid ja läheb Vikersundi

Noormees, kes ei ole kulutatud eelmisel hooajal Kahevõistlus, lõpetanud nädalavahetusel Sapporo debüüdi World Cup. Ja kohe pärast teist, pani ta kolm esimest punkti kaheksanda koha järjekorda.

“Aja jooksul on meil uus lootus Thomas on peamine esindaja uue põlvkonna. Sapporo ta vapralt võidelnud avamine rassi, kuigi sattumist teise vooru, kuid pühapäeval on õige. Kuigi ta oli väsinud ja ei ole nii lähedal kui enne hüpped Kulm, “ütleb koondise koordinaator James Jiroutek meistrivõistlustel viimastel aastatel.

Vančura, kui absoluutne uustulnuk, ei vilunud mitte ainult 23.vaid 210,5 meetri pikkune hüpata, pikim Tšehhi konkurentidest.

Sõna tema väsimuse kohta ei olnud liialdatud, just pärast seda, kui Kulmu lendas Sapporosse Continental Cupi võistlustel ja võitis ühe neist. Tegemist oli Tšehhi skiperi viimase eduga seitse aastat tagasi – Zakopane võistlusel domineeris 2009. aasta veebruaris Lukáš Hlava.

“Mõned ütlevad, et Continental Cup on teine ​​liigas, kuid juunioride kõrval on ka palju kogenud juuniore. See esimene koht on oma väärtus, minu jaoks on see veel üks kogemus, “räägib Vančura.

Siis tuli ta eelmisel nädalavahetusel ja maailmameistrivõistlustel koos temaga sama silla. “Ma olin rõõmus, et võitsin teise võistluse, kahju, et ma ei saanud esimest.Seal oli palju puhumist, mida paljud inimesed tegid, kuid ma ei süüdista seda tuule eest. Pigem murdsin selle hüppe, ma lükkasin järelemõtlemist edasi, “Ta ei otsi vabandusi.

Kas oli võimalik üllatada teda pärast Kulm kogemust maailmas hüpata peloton? “Sloveenia Peter Prevc, maailmameistrivõistluste toetaja, võib olla pühapäeval, kui ta lõpetas” kuni “kuuenda, meeletu, kuid ta ei kaotanud head tuju. Õhtusöögil tervitas ta mind ja õnnitles mind esimestest punktidest.Tere tulemast kolmekümnendatesse aastatesse, ütles ta mulle: “Ta naudib nüüd Vancouveri. “Ma olin juba väsinud, parem on natuke lõõgastuda ja taanduda,” ütleb ta.

Seejärel sõidab ta järgmisel nädalavahetusel Vikersundis World Cup jätkamiseks, asendades James Jandu meeskonnaga. “Erinevalt sinust näitasid nad, et sa näitasid seda Kulmi meistrivõistlustel. See on hea, sa näed, “ütles Janda talle, naases Vancouveri esimestesse kohtadesse Sapporo maailmameistrivõistlustel. “Ma ei mäleta, et üks meist oleks teine ​​võistlus.”