Ümber kirjutab Kvitova Madridi ajaloos? Ma ei taha sellest veel kuulda, ütleb ta

Üksteist mängu üheteistkümne päeva jooksul. Petra Kvitova kirglik programm ei lõpe. Pärast võitnud stsenaariumi Praha turniiril Stromovka, ootab Double Wimbledoni võitja veel ühe finaali.

Tänavune neljas. Kõik maailma kümme on domineerinud veel. Oma karjääri jooksul on ta uhke 24. võidu ja ainult kuue kaotuse pärast võitluses.

“Ma armastan finaali mängimist. Sellepärast mängin tiitlite tõttu tennist, “ütles Kvitova pärast raevukat lahingut reedel Carolina Plískovága.Ta mängis poolfinaalis 7: 6 ja 6: 3.

“Tšehhide vastu mängimine on alati nõudlik, me oleme hästi teada, saame kokku Fed Cupis, me treenime sageli Praha kohtutes, Kvitova rääkis oma enneolematust võistlusest: viimase 28 dueli hulgast kaotas ta ainult ühe – sel aastal Charlestonis Kristýna Plíškovága. “Sellised mängud otsustavad paar palli. Ma arvan, et mul on selles palju õnne. ”

Järgmine 28-aastane Kvitova lõpetab ühe populaarsema koha ringis. Ta võitis 2011. aastal oma esimese auhinna Madridis. Sel ajal oli ta 18-aastane.WTA mängija mängis esikohal esikümnesse.

Neli aastat hiljem rõõmustas ta taas Hispaania pealinnas, enne kui enne poolfinaale enne pensionile jäämist.

“Vastab kõrgemale kõrgusele . Pallid lendavad kiiremini, “ütles ta. “Olen viimasel ajal mänginud suurepäraseid matše, tunnen teda väga hästi. Ma olen liikumisega rahul. ”

Kvitova kasutab pidevalt Dubai tipptasemel ettevalmistust. Fitnessi treeneri juhitud David Vydra kaotas märgatavalt kaalu, parandas oluliselt õue liikumist.Kõik on nüüd hõivatud kõige aeglasema tennise pinnaga.

Ja suurepäraste tennise mängudega kinnitab ta treeneri Jiří Vaněki sõnu, kes pärast Praha triumfit teatas: “Peťa on valmis pojalamile.”

Kvitová ei vaata. Ta näeb praegu laupäeva finaali Kiki Bertensi vastu. “Ta võitis Charlestoni turniiri. See näitab suurt tennist: rasket teenust, kiiret lööki ja agressiivsust, “märkis Tšehhi.

Ja võitnud taktika? “26-aastase Hollandiga, maailma kahekümne ühega, on Kvitova ühel korral kokku leppinud – Wimbledoni esimeses voorus kolm aastat tagasi lubas ta vaid ühe pärl konkureerida.

/ p>

Nüüd kohtuvad mõlemad finaalis.Nii et Kvitova armastab nii palju tagasi. Ja see tavaliselt ei toimi nendes.