Voják võttis kolm algajat, Jandačov aitab Prospalile või Ručinskýle

Tšehhi jäähoki meeskond mängida raames Euro Hockey Tour kaks mängu Vene Sborno neljapäev mängitakse Trinec laupäeval duelli võõrustab Vitkovice.

Vůjtek kandidatuuri vastamata kogenud mängijad Sobotka, robin või Zaťoviče ja testitud nagu Robert Kousal. Zlin saab võimaluse ja toimetas Libor Kasik, uustulnuka. Teised on Sparta – kaitsja Marek Hrbas ja ründaja Daniel Přibyl.

Selle hooaja rahvuskoondises on kunagi mänginud va Pureva ega riigikaitse Petr Zámorský Orebro ja streikijate Lukas Kaspar alates Slovan Bratislava Lukas Krenželok Liberec, kes naaseb rahvuskoondises pärast peaaegu kaheksa aastat.2008. aasta aprillis mängis ta Valgevene maailmameistrivõistluste ettevalmistamise alguses kahte võistlust.

Praegune assistent Josef Jandač, kes asendab järgmise hooaja treeneri Vladimir Vouette’i, ütleb, kes septembris koostööd teeb tema esimene suur sündmus, World Cup Torontos, Kanadas.

Lisaks Jiří Kalousekile ja Jaroslav Špačekile, kes juba töötavad Voytíki all ja jätkavad oma meeskonda, valis Jandač uue assistendi Vaclav Prospalile.

Martin Ručinský, abistab Milan Hnilička. Rukai peamine ülesanne on ülemere inspektsioonireis, kus ta võtab ühendust potentsiaalsete kandidaatidega.

Peadirektoriks on Martin Ručinský, peamine skautlane Jiří Fischer ja assistent Václav Prospal

“Ma tahtsin poiste poole pöörduda, kellel on kogemusi välismaise hoki kohta. Seda mängitakse Kanadas, nii et ma olen seda mõelnud, ”ütles Sparta treener Jandač.

Tema esimene etendus algas naljakas hüüdnimega. “Hea õhtu,” tervitas saal keskpäeval. Ta naeris koos naeruga ja segane Jandac küsis kohe istungi kõrval Tomas Kingi. “Mida ma ütlesin? Seda ma olen teinud, “ta naeratas.” Ta kordas, et ta tahab harjutada laia meeskonna mudelit ja töötada koos.Vojteki roll otsustatakse pärast maailmameistrivõistlust Venemaal, kus rahvusmeeskond jääb peamiseks treeneriks.

Jandač adresseeris mitmed Golden Generationi liikmed. Prospal ütles: “Tema kirg spordi vastu, tema jäähoki süda on suurepärane. Me näeme, kas ta jätkab meeskonnas töötamist. See on keerulisem, sest Venca on USA-s, kus tal on perekond. Muud sündmused on küsitlusmärgiga. ”

Ružinský asistent Hnilicek on ennast juhtivas rollis kümme tippu. “Ta on praktiseerija. Ta aitab Martinit, sest tema ametikoht on uus.Meil kõigil on sirge jalg, “ütles Jandač.

Fischeri juhtkond kavatseb ära kasutada ülemeremaade rikkalikke kogemusi, endine suurepärane kaitsja pidi oma karjääri terviseprobleemide tõttu lõpetama, kuid Detroitis hoolitseb ta talentide arendamisest ja üks kord ta tahtis teha NHLi peadirektorit.

“Me lubame selle meeskonnaga palju, ma arvan, et need inimesed töötavad suurepäraselt. Seal on suured hoki isiksused, meil on hea meel pakkumise vastu võtta, “ütles liidu president King.

” See on teistsugune, kui mängijad helistavad Jandačile ja kui Ručinsky. “

” See on mulle midagi uut, see ei olnud lihtne otsus. Kuid finaalis domineerisid ülehinnad miinusega.Kõik teavad väga hästi, kuidas mul on rahvusmeeskonnaga suhted. Ma tahan teda tagasi. Mul on Milan Hnilicka, et mind aidata, sest tal on kogemusi. Ma vaatan ja loodan, et teda aitan, “ütles Naganialne meister Rucinski. “See on teistsugune, kui Jandač kutsub neid ja Ručinsky. Mul on tulemusi, kuid sellel on rohkem kaalu.Ma arvan, et ta on võimeline mängijad veenvam seoses koondise “usub Jandač.

See on eeldada, et 44-aastase Ručinský veenda osaleda World Cup ja sõber ja peer Jaromir Jagr, kes on jätkuvalt aktiivne karjääri Florida septembris.

Lisaks ise Jandač teatas, et veteran Jagr suhelda ja küsida, kuidas ta arvas tema lõpp rahvuskoondises.

World Cup toimub Toronto 17 september – 1. oktoober. Tšehhi esindus grupis kokkupõrge Kanadaga 17. september 19. septembril koos valiku Euroopa ja 22. septembril Ameerika Ühendriikides.

Esimene kandidatuuri 16 nõustub vajadusega Jandač jt.aruande märtsi alguses.